Wesprzyj naszą fundację

Każda Twoja złotówka to pomoc zarówno dla dziecka jak i dla rodziny zastępczej lub adopcyjnej. 

Nasz zespół

Poznaj osoby, które stoją za fundacją

Mgr JUSTYNA ANNA SŁOWIŃSKA ŚLIWIŃSKA

Prezes zarządu

Od początku związana z kształceniem pedagogicznym na różnym szczeblu edukacji. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Trójmieście oraz na terenie Powiatu Świeckiego. Kilka lat pełniła funkcję młodszego koordynatora rodzinnej pieczy zastępczej. „W marcu 2021 roku zrodził się pomysł, aby stworzyć coś co da poczucie wspólnoty lokalnej społeczności, coś na miarę możliwości Świecia, coś, co będzie pomagać, coś na czym się znamy…Po połączeniu wszystkich elementów stworzymy dzieło na lata, które będzie służyć innym, a my będziemy mogli się czuć potrzebni.”  

+48 661 097 046

Łukasz Śliwiński członek zarządu

Inż ŁUKASZ ŚLIWIŃSKI

Wiceprezes
Członek zarządu

Obecnie technolog konstrukcji stalowych. „Z podziwem obserwowałem zaangażowanie mojej żony w realizowanie planu, jakim było powołanie Fundacji. Nie ukrywam, ze z pewnymi obawami zdecydowałem się dołączyć do załogi. Teraz z pełnym przekonaniem wiem, że dzięki wspólnemu działaniu, możemy stworzyć dużo więcej, niż zakładamy.”

+48 663 036 850

Patryk Szymecki fundacja Paro

Mgr PATRYK SZYMECKI

Organ nadzorczy
Specjalista ds. Ekonomii

Przez ostatnie 5 lat ściśle związany 
z bankowością i finansami. Aktualnie realizuję się zawodowo w branży farmaceutycznej, jako negocjator biznesowy. Prywatnie pasjonat sportu. „Przy współpracy z Fundacją widzę duży potencjał na samorozwój,
a zarazem wspieranie innych. Ponadto z takim zespołem możemy wiele stworzyć co motywuje mnie do działania i szukania nowoczesnych rozwiązań dla rozwoju fundacji”

+48 579 818 007